Gabinet

 

 


Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
30-382 Kraków
ul. Kobierzyńska 98

 

REJESTRACJA:
poniedziałek, środa, czwartek
godz. 14:00-20:00 tel. 12 264 2591
wtorki tel. 666 215 138

 

PRZYJĘCIA:
czwartki od 15.00 do 20.00
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  • Wszelkie schorzenia hematologiczne, w szczególności szpiczak mnogi, przewlekła białaczka limfatyczna, anemie różnego typu oraz nadpłytkowości, zespoły mielodysplastyczne oraz inne choroby krwi i szpiku kostnego.
  • Wybrane schorzenia z zakresu chorób wewnętrznych i interny: choroby układu krążenia, choroby układu oddechowego, choroby układu trawiennego, choroby układu kostno-stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej oraz inne.
  • Ponadto leczę chorobę hemoroidalną przy użyciu nowoczesnej metody Hemoron, wykonuję anoskopię oraz udzielam konsultacji proktologicznych, zajmuję się również leczeniem szczelin odbytu za pomocą dylatatora Kriza.
  • Badam osoby starające się o pozwolenie na broń palną (rejestr lekarzy upoważnionych do wydawania orzeczeń dla osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń prowadzony jest przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji).